Aktuális állásajánlatunk:

RAKTÁROS

Munkalehetőség

Dolgozz Budaörsön

Mivel a telephelyünk Budaörsön található, ezért az oldalon felkínált állásajánlatra jelentkezőket főképp a környékről várjuk.

Stabil cégnél

Több mint 20 éve működünk szigetelőanyag nagykereskedésként, és ezt is tervezzük még legalább ugyaneddig.

Jó hangulatban

Mi kifejezetten nagy figyelmet fordítunk arra, hogy jó hangulatban teljenek a mindennapok. Névjegyünk a közvetlen, családias légkör!

Mit kínálunk, és miért jó nálunk dolgozni?

Kitűnő csapat

Ha csatlakozol a csapatunkhoz, a saját bőrödön fogod érezni, milyen klassz egy energikus közegben dolgozni, ahol nincsenek unalmas, szürke hétköznapok!

Változatos munkakör

Bár a fő feladat az áru mozgatása a telepen, azért számos érdekes emberrel találkozhatsz. Nálunk nagyon fontos az ügyfelek maximális kiszolgálása, közvetlen, barátságos hangulatban. Mi nem “futószalag munkásokat” keresünk!

Családias munkakörnyezet

Lényeges dolognak tartjuk, hogy a munkahelyünk a „második otthonunk”, vagyis itt is mindenki jól érezze magát. Itt nincs kiabálás, furkálódás. Szerethető munkahelyet kínálunk.

Versenyképes fizetés

Megbecsüljük munkatársainkat, mert legfőbb célunk, hogy hosszú távon tervezzenek velünk.

És az elhivatottság…

Végül, a legfontosabb: Mi nem csak kereskedőként látjuk magunkat. Legfontosabb célunk, hogy ügyfeleinknek a legjobb minőségű anyagokat biztosítsuk, teljes körű, barátságos szolgáltatással. Ezért kizárólag olyan munkatársakat keresünk, akik nem csak a „legyünk túl rajta” hozzáállással szolgálják ki a vásárlókat, hanem teljes szívvel ajánlják is a terméket.

Emiatt az elégedett ügyfeleinktől Te is rengeteg hálás köszönetet fogsz kapni nap mint nap!

Akit keresünk:

Örömmel látunk a csapatunkban akár már holnaptól, ha jellemzők a következők rád:

  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Jó fizikai erőnlét (előfordul kézi anyagmozgatás is)
  • Alap számítógépes ismeretek

Ha mindezek igazak rád, de nincs tapasztalatod akkor se aggódj, mindent megtanítunk!

Jelentkezésednél további előny, de nem feltétel:

  • építőanyagok, főleg víz- és hőszigetelő anyagok ismerete
  • rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
  • van Targonca kezelői engedélyed

Mit kell pontosan csinálni nálunk Raktáros munkatársként?

  • Árumozgatás
  • Áru bevétel, kiadás
  • Beérkező ügyfelekkel való kommunikáció, igényfelmérés, kiszolgálás
  • Leltárban való részvétel
  • Apróbb karbantartási feladatok ellátása

Nálunk a megbízható ember a fontos! Ne aggódj, ami tanulható, azt megtanítjuk…

Add le most a jelentkezésed, hogy ne maradj le erről a lehetőségről!

Jelentkezésedet várjuk az info@bitupont.hu email címen, fényképes önéletrajzzal a fizetési igény megjelölésével.

Bitupont Kft.

+36 (27) 414 516

2040 Budaörs, Károly király u. 90.

info@bitupont.hu